ÇAĞIRAL MAKİNA’da, fabrikalara her türlü talaşlı imalat işleri, Hortum bağlantı rekorları, nipelleri ( 3/8” ½” ¼” 1 ½” ) bağlantı manşonları, saplamalar, pimler, redüksiyonlar (1/2” 1” 1 ¼” 1 ½”…) ile Çimento fabrikalarına yönelik merdane, makara imalatları yapılmaktadır.
Ayrıca  üretim portföyümüzde inşaat sektöründe için uzay çatı bağlantı elemanları, küreler, adaptör çeşitleri bulunmaktadır.

Türkiye dışında yurtdışına da çalışmalar yapan ÇAĞIRAL MAKİNA, özellikle firmasına doğal gaz , yer altı vanası üretimi ve diğer ihtiyaç duydukları her türlü talaşlı imalatlarını “ana tedarikçi” sıfatıyla gerçekleştirmektedir.

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız ÇAĞIRAL MAKİNA hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.
1987 yılında İzmir’de kurulan ÇAĞIRAL MAKİNA’da, işimize duyduğumuz saygı ve çalışmalarımızdaki titizlik sebebiyle müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen ÇAĞIRAL MAKİNA, uzman kadrosu ile firmaların taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan ÇAĞIRAL MAKİNA , faaliyette bulunduğu ,CNC işlem merkezleri ,üniversal tornalar ,kumlama, CNC torna tezgahları, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede TALAŞLI İMALAT sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.